Reference

Testimonials

BARIŞ ÖZÇELİKVICTOR GAMING MACHINE / BRAND MANAGER

Yunus Birel, profesyonel grafik tasarımı, ticari açıdan da harmalayarak, son kullanıcı tarafında vurucu görseller yaratabilen 7/24 çalışma disiplinine sahip çok iyi bir grafiker. Hatta özellikle gelişen oyun pazarında kurumsal bir firmanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek nadir insanlardan birisidir. Bugün son kullanıcıların “logo yok ise ürünü iade ederim” serzenişlerine sahip olmamızı sağlayan yegane kişilik.

İLKER KARAŞKarıKoca GAMING FOUNDER – POWER MEDIA Group / Art DIRECTOR

Yunus, çalışma disiplini, trendleri takip etmesi, özellikle Türkiye’de yapılan çalışmaların orijinal olması konumunda yaptığı işlerle ön plana çıkan başarılı, gayretli ve stilist biridir. Onunla çalışmanın ötesinde tanımak bile size çok şey katacaktır.

 

AHMET TARUZEURO CUPS-HARDWARE ARENA AND HWA GAMING / Owner-PRESIDENT

Yunus, Profesyonel anlamda işini bilen ve uygulayan. Görsel olarak ne istediğini anlatmana gerek kalmadan sonuca ulaşan, kendi alanın da uzman bir kardeşimdir.

ALİ GÜNGÖRTECHNOPAT / EDITOR IN CHIEF

Technopat E-Spor aktiviteleri döneminde takımlarımız için harika grafik çalışmalar hazırlayan Yunus Birel, özellikle logo alanındaki enfes çalışmaları yakından takip edilmesi gereken bir sanatçı.

TOLGA YAVUZERGAMER MARKET AND ANT GAMING / General Manager

Yunus, Beklentilerinizin ötesinde güzel çalışmalar üretebiliyor. Kurumsallaşma adına çalışma yaptırmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

ESİN ÖZÇELİKPOWERCOLOR / (TURKEY) COUNTRY MANAGER

Markamızın son kullanıcı tarafında daha iyi duyulması için yaptığımız birçok e-sport etkinliğinde Yunus Birel ile çalıştık. Kendisinin dizaynları sayesinde hem kurumsal markamız hem de etkinliklerimizin görsel olarak son kullanıcılara en iyi şekilde hitap ettiğini düşünüyoruz.

ERTUĞ OKÇUOĞLUDark Passage eSports Club / EXECUTIVE DIRECTOR

Yunus eSpor sektöründeki tecrübesi ve birikimi ile leb demeden leblebiyi önünüze koyuveriyor. İşlerinde hem özenli hem de dakik. Her zaman çalışmak isteyeceğimiz bir arkadaşımız.